Reference - Stěhování Pokorný

Firma stěhování Pokorný působící hlavně v Praze a Středočeském kraji byla po mnoha zásazích od různých společností v situaci postihů od Googlu i Seznamu. Navíc v extrémní konkurenci dosolovaly všechny kampaně velmi špatných výsledků. Po různých pokusech s původními správci bylo majitelem společnosti rozhodnuto v co nejjednodušší design a soustředit se hlavně na obsah a přístupnost webu.

U webu dochází dennímu měření pozic vybraných klíčových slov. Analýze výsledků návštěv včetně analýz teplotních map průchodu návštěvníka webem. Na základě těchto dat je průběžně prezentace upravována a doplňována.

Současně s analýzami obsahu dochází k optimalizaci zpětných odkazů, tak aby na stránku vedli pouze odkazy z důvěryhodných a kvalitních zdrojů.

www.stehovanipokorny.cz


9.5.2017

www stránky stěhování pokorný aktualizovány na nejnovější verzi systému Sipiš. Nové dynamické formuláře a nové dynamické fotogalerie.

Ukázky a snímky webové stránky:

Stěhování


Kontakty

Václav Pospíšil - SpeedX.cz
Michnova 1624
149 00 Praha 4
Česká republika


Tel.: +420 605 929 911
E-mail: info@speedx.cz
www: www.speedx.cz


© 2024 www.speedx.cz

^

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE